BIAŁKA TATRZAŃSKA-ZIMOWISKO NARCIARSKIE 2024

BIAŁKA TATRZAŃSKA-ZIMOWISKO NARCIARSKIE 2024

PLN2058 na osobę

BIAŁE SZALEŃSTWO – ZGRUPOWANIE NARCIARSKIE  W BIAŁCE TATRZAŃSKIEJ 8 DNI 7 NOCLEGÓW 

27-01-2024 do 03.02.2024
  • Miejsce docelowe
  • Wyjazd
    Zawiercie / Katowice
  • Dress Code
    winter clothes
1
PROGRAM POBYTU
Zakwaterowanie uczestników wypoczynku D.W. "Pod Tatrami" - Białka Tatrzańska w okresie od 27stycznia 2024 do 03 lutego 2024. Program pobytu : Zajęcia programowe dla uczestników to m.in. warsztaty regionalne, malowanie na szkle, konkurs rzeźby w śniegu, konkurs plastyczny, gry i zabawy ruchowe. 1. Wycieczka do Zakopanego z wjazdem na Gubałówkę 2. Park Przygody-Olimpiada sportowa w Zakopanym 3. Park wodny Zakopane 4. Kulig w Białce Tatrzańskiej 5. Zajęcia na stoku narciarskim - nauka jazdy na nartach oraz doszkalanie techniki zjazdu (4 dni po cztery godziny) W Cenie oferty 7 noclegów 3 posiłki plus deser lub podwieczorek, transport autokarem, wstęp do atrakcji, opieka wykwalifikowanej kadry, ubezpieczenie NNW KL, opłaty TFU i TFG.
  • Informacja dla osób uprawiających "sport zjazdowy"  Wypożyczenie sprzętu narciarskiego na stoku 140,00zł  Karnet czterodniowy 505,00zł  Opieka instruktora 80,00zł/dziennie
Cena SKY PASS może ulec korekcie usługa zewnętrzna.

LOKALIZACJA WYCIECZKI

Pensjonat "Pod Tatrami" w Białce Tatrzańskiej

"materiał ze strony właściciela" Serdecznie zapraszamy do naszego domu wypoczynkowego "Pod Tatrami". O każdej porze roku można u nas mile i ciekawie spędzić czas. Specjały naszej tradycyjnej kuchni regionalnej dogodzą każdemu podniebieniu. W pobliżu znajduje się wiele interesujących miejsc i obiektów. Jeśli noclegi w Białce Tatrzańskiej to tylko Pod Tatrami :) Zapraszamy do nowo otwartej strefy mini spa! Znajduje się tam sauna fińska, sauna infrared, grota solna. Po saunowaniu można schłodzić się korzystając z wiadra prysznicowego napełnionego orzeźwiającą górską wodą. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii. Zimą polecamy pobliskie wyciągi narciarskie, gdzie na dobrze przygotowanych i oświetlonych trasach narciarskich można uprawiać Wasze ulubione sporty zimowe. Jest z czego wybierać. Od centrum narciarskiego "Kotelnica" dzieli nas tylko 1km, a tam do Waszej dyspozycji są trzy wyciągi krzesełkowe 6 , 4 i 3-osobowe oraz kilka orczykowych. Oprócz Kotelnicy polecamy jeszcze wyciągi : "Bania", "Zebra", "Wysoki Wierch", "U Dziubosa". Brak śniegu nie oznacza braku innych atrakcji w regionie. Amatorzy wycieczek górskich, mogą wędrować po okolicznych pagórkach, a dla bardziej zaawansowanych wspinaczy polecamy wędrówki w pobliskie Tatry czy Pieniny. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji wzięcia udziału w spływie przełomem Dunajca, nasz ośrodek będzie doskonałą bazą wypadową by tego dokonać, a nasze "BUS-y" dowiozą na miejsce Ciebie i Twoich bliskich. Do Państwa dyspozycji jest dostępne na terenie całego obiektu Wi-Fi.