O nas

Przemyślane programy

Starannie analizowane i doskonalone autorskie programy, przygotowujemy z myślą o bezpiecznym i ciekawym pobycie dzieci, oraz świetnej zabawie. Jesteśmy otwarci na sugestie klientów które są cenną wskazówką i wdrażamy je w życie. Każdy wyjazd, wypoczynek to dla niej nowe wyzwanie i zarazem przygoda.

Nauka i zabawa

Głównym celem organizowanych imprez turystycznych dla „małych klientów” jest rozwijanie pasji podróżniczych dających radość z odkrywania i poznawania ciekawych miejsc, nowych ludzi, oraz ich kultury. Poprzez dobrą zabawę, rozwijamy wyobraźnię, a pobyty z nami zapada pozytywnie na długo w pamięci uczestników.

Bezpieczeństwo

Do organizowanych przeze Firmę imprez turystycznych przykładamy największą wagę. Zapewniam wysokiej jakości transport u zaufanych przewoźników, autokary są klimatyzowane z toaletą a zakwaterowanie w sprawdzonych obiektach. Każdy wyjazd odbywa się pod opieką wychowawców oraz kierownika, który koordynuję przebieg imprezy, aby odbyła się bezpiecznie i sprawnie Bezpieczeństwo dzieci jest dla nas priorytetem.

Poznaj nasz team

Każdy wybór wypoczynku i wyjazd dziecka to trudny orzech do zgryzienia dla rodziców. Ponieważ oprócz tradycyjnych emocji związanych z rozstaniem rodzice mają jeszcze całą masę obaw dotyczących opieki nad ich pociechami. W końcu oddają w „obce ręce” swój największy skarb. Rozumiemy że każdy rodzic wolałby wiedzieć co to za ręce.

Bezpośrednio opiekę nad dzieckiem sprawować będzie wychowawca grupy. Zajęcia prowadzić będzie instruktor, wszystkim zarządza, trzyma w całości, nadzoruje i dogląda aby odbywało się w bezpiecznych warunkach kierownik wypoczynku. W związku z tym przedstawiamy państwu kadrę biorącą udział w wypoczynku;

red-and-travel-03

Szkolna obsługa turystyczna to praca w której P. Agata realizuje się od 20 lat sprawując rolę opiekuna i kierownika wypoczynku letniego oraz zimowego dla dzieci i młodzieży. Sprawdza się w swojej roli, sprawia jej to dużo satysfakcji i radości. Zawsze pracowała z dziećmi, Jej pomysły i wyobrażenia jak powinien wyglądać super wypoczynek dla malucha który opuszczającego rodzica jest niezastąpiony.

Agata Mrówka

Organizator i kierownik, rezydent imprezy
red-and-travel-02

Doświadczony nauczyciel klas początkowych, wesoła otwarta opiekuńcza kreatywna, wieloletni uczestnik wypoczynku letniego i zimowego, nauczyciel języka francuskiego, animator.

Kasia

Wychowawca
red-and-travel-04

Nauczyciel języka angielskiego w szkole podstawowej, miłośniczka wycieczek pieszych, animator, instruktor zajęć sportowych pomysłowa kreatywna, wesoła, opiekuńcza wspaniały kontakt z dziećmi.

Agnieszka

Wychowawca

Zakres obowiązków kierownika placówek wypoczynku

Szczegółowy zakres obowiązków można znaleźć na stronach Kuratorium Oświaty i Ministerstwa. Oprócz wszystkich wspomnianych powyżej obowiązków do najważniejszych należą przede wszystkim dbałość o zdrowie i bezpieczeństwo nie tylko uczestników, ale i kadry. Dopilnowanie by każdy zapoznał się z panującymi regulaminami i zarządzeniami. Nadzoruje pracę kadry, personelu ośrodka i odpowiednią realizacje programu. Dba o kulturę życia codziennego i odpowiednie działania wychowawcze. Odpowiada również za odpowiednie żywienie dzieci. Ustala wraz z kadrą zasady i regulaminy wewnętrzne i dopilnowuje ich przestrzegania. Kieruje prawidłowym pod względem organizacyjnym i wychowawczym biegiem życia na kolonii. Układa plany zajęć, zakresy obowiązków, wytyczne imprez, wycieczek i zajęć. Kontroluje stan całej placówki i terenu przebywania dzieci. Zajmuje się zapewnieniem niezwłocznej pomocy medycznej kiedy zachodzi taka potrzeba. Stosuje daleko idąca prewencję w tym zakresie. Na bieżąco zdaje również relację z przebiegu wypoczynku Organizatorowi. O wszelkich problemach i sytuacjach Organizator powinien być powiadomiony w możliwie najkrótszym czasie.

Praca ta jest niezwykle odpowiedzialna i wyczerpująca. Równocześnie nie brakuje chętnych na takie stanowisko gdyż daje mnóstwo satysfakcji i ostateczne spełnienie celu, jakim jest zadowolenie na twarzach wypoczętych i szczęśliwych dzieci dla każdego jest najlepszą nagrodą. Kiedy uczestnicy wracają z wypoczynku bardzo często opowiadają o swojej ukochanej pani wychowawczyni, z którą spędzały mnóstwo czasu, która się z nimi bawiła, czytała bajki i tuliła do snu. W przypadku starszych dzieci – opowiadają o wychowawcy, z którym można było fajnie pogadać i powygłupiać się. Nad tym wszystkim czuwał jeszcze kierownik, którego zadaniem było dopilnować by Państwa dziecko wróciło do domu zadowolone, szczęśliwe, zdrowe i pełne niezwykłych wspomnień do opowiedzenia.